بهترین دستگاه خشک کن خوراک دام و طیور | فروش دستگاه خشک کن

کارخانه هایی که در کار تولید کود یا خوراک حیوانی می باشند، برای این که بتوانند یک محصول خوب را به دست مشتریان خود برسانند، از بهترین دستگاه خشک کن خوراک دام و طیور و خوراک مرغ گوشتی استفاده می نمایند. این نوع از وسیله، نقش اساسی را در یک خط تولید دارد و باعث می گردد تا به میزان زیادی رطوبت خوراک و کود گرفته شود و سپس برای ساخت و بسته بندی آماده گردد.

فروش دستگاه خشک کن را با بهترین درجه کیفی، عرضه کنندگان مختلفی هستند که انجام می دهند. آن ها در سراسر کشور فعال می باشند.

بهترین دستگاه خشک کن خوراک دام و طیور | فروش دستگاه خشک کن

کارخانه تولیدی دستگاه های خشک کن خوراک دام

کارخانه تولیدی دستگاه های خشک کن خوراک دامدستگاه های خشک کن ایرانی که در بازار مشاهده می کنیم، کارخانه های تولیدی مختلفی می سازند. آن ها در اقصی نقاط کشورمان فعالیت می کنند و سعی شان بر این است تا در تنوع بالا و همچنین مدل های متفاوتی این گونه از تجهیزات مورد استفاده در یک شرکت سازنده کود و خوراک دام و کود حیوانی پوسیده را فراهم آورند. در هر صورت این کارخانه ها از مواد اولیه متفاوتی کار می گیرند و در همین حال در سایز ها، رنگ ها و در همین حال کیفیت های گوناگونی کالای شان را پس از ساخت، وارد بازارهای داخلی می کنند.

آن ها انواع کود خشک کن و دستگاه هایی که ویژه شرکت های تولیدی خوراک دام می باشد را می سازند و عرضه می دارند. عمدتاً این گونه از دستگاه ها در طول و قطر متفاوتی ساخته می شوند. در تولید شان هم از فلزاتی استفاده می گردد که ضد زنگ باشند. برخی از آن ها دارای یک تا سه لایه هستند که به کیفیت شان اضافه می شود.

روی هم رفته، این دستگاه های دوار را که به اشکال مختلفی به خشک کردن خوراک و کودهای حیوانی می پردازند، می شود با مراجعه به واحدهای فروش کارخانه جات، نمایندگی ها و همچنین سایت های متفاوتی که ایجاد کرده اند، به دست آورد. از این طرق قادر خواهیم بود که نوع مرغوب و با کیفیت این وسیله کاربردی را تهیه کنیم.

مرکز خرید ماشین آلات تولید خوراک دام و طیور

مرکز خرید ماشین آلات تولید خوراک دام و طیوردر یک شرکت تولیدی خوراک دام، از ماشین آلات گوناگونی استفاد می شود تا محصول فرآوری و سپس به شکل بسته بندی شده در دست مصرف کننده قرار بگیرد. اما یک شرکت، نیاز به اسباب و وسایل به خصوصی در این زمینه دارد تا بتواند مرغوب ترین نوع خوراک طیور و دام را عرضه بدارد. آن ها برای تهیه ماشین آلات مورد نیاز به مرکر خرید سر می زنند. از این طریق می توانند انواع تجهیزات ایرانی و خارجی را به دست آورند. باید گفت، بازارهای خاصی در این عرصه وجود دارد که کارشان ارائه چنین وسایلی است.

روی هم رفته، در این بازارها شما در کنار خود دستگاه می توانید لوازم یدکی آنان را هم به دست آورید. اما این دستگاه ها را می شود به این طریق معرفی کرد و نام گرفت:

 • دستگاه های آسیاب
 • دستگاه های خشک کن
 • نوار نقاله ها
 • انواع میکسر
 • پلت ساز ها
 • دستگاه های بسته بندی
 • و غیره

عرضه اینترنتی دستگاه های کود خشک کن

عرضه اینترنتی دستگاه های کود خشک کنهر گونه کود خشک کنی را که نیاز داشته باشید، از طریق اینترنت می توانید به دست آورید. البته می شود قیمت خشک کن را هم از این طریق به راحتی تهیه کرد و سپس آن را با نرخ های بازار مقایسه نمود و اقدام به تهیه یک خشک کن کود مرغی و حیوانات دیگری پرداخت. روی هم رفته از این طریق می شود حتی کود خشک کن صادراتی را هم خرید؛ چون که بیشتر شرکت های تولید کود خشک کن و وارداتی امروزه از این راه، محصولات شان را تبلیغ کرده و عرضه می دارند. این راه برای هر دو طرف معامله منفعت هایی دارد.

در هر حال، عرضه کود خشک کن در مدل ها و همچنین ابعاد متفاوتی که میزان تولید هر کدام شان با هم دیگر فرق دارد از این راه ساده تر انجام می پذیرد. شما نیز اگر می خواهید که روش راحت و بدون دردسر را برای تهیه یک وسیله بزرگ را در پیش بگیرید، ما به شما پیشنهاد می دهیم که پیش از حضور در بازارها، به این سایت ها سر بزنید.

از این طریق، هم با مدل های متفاوتی از چنین وسایل آشنایی حاصل خواهید کرد و از همه مهمتر این که با مقالات متفاوتی روبرو می شوید. مطالعه آن ها می تواند به شما یاری رساند تا بهترین نوع دستگاه را انتخاب کنید. با همه این ها، عرضه کود خشک کن کولری و کود خشک کن حرارتی که دو مدل اصلی این محصول به شمار می روند، از این طریق به سر تا سر کشور صورت می گیرد. شما در هر جایی از این خاک که باشید، راحت می توانید سفارش خود را ارائه دهید و محصول را تحویل بگیرید.

مشخصات دستگاه های کود خشک کن دام و طیور

مشخصات دستگاه های کود خشک کن دام و طیور دستگاه های کود خشک کن دام و طیور، هر کدام از آن ها که دارای مدل های متفاوتی هستند، مشخصات شان با هم دیگر فرق می کند. در این جا ما به چند مدل از این محصول اشاره می کنیم که از طول، قطر و همچنین جدارهای مختلفی تشکیل شده اند و طبعاً نوع تولید و کاربردی شان هم با هم دیگر فرق می کند. به این ها توجه کنید:

 • خشک کن تک جدار با طولی 6 متر و قطری 130 سانتی متر
 • خشک کن تک جداره با طولی 9 متر و قطری 130 سانتی متر
 • خشک کن سه جداره با طولی 12 متر و قطری 180 سانتی متر
 • خشک کن سه جداره در طول 9 متر و با قطر 150 سانتی متر
 • و غیره

این ها مشخصات کلی هر کدام از دستگاه های مخصوص خشک کن دام و طیور بود که شرکت های متفاوتی از آن ها بر اساس میزان تولیدی که دارند، کار می گیرند.

دلایل استفاده از دستگاه کود خشک کن

دلایل استفاده از دستگاه کود خشک کن کود خشک کن، نقش اساسی را در تولید کودهای مختلفی دارد. این دستگاه باعث می شود تا میزان رطوبت کودها گرفته شود و آماده برای آسیاب کرد و یا بسته بندی گردد. روی هم رفته، بدون این دستگاه نمی توان یک کود خوب را تولید کرد و یا این که باید زمان مدیدی را صبر نمود تا کودهای فرآوری شده خشک شوند و سپس بسته بندی گردند.

در هر حال، در یک خط تولید کود، مهم است که یک دستگاه خشک کن وجود داشته باشد. این نوع از محصول، به شکل دوار عمل می کند و همچنین در یک ساعت به میزان متفاوتی توانایی خشک کردم حجمی از کودها را دارد. نوع پیشرفته آن ها که فناوری جدید در آن به کار رفته است، با استفاده از دستگاه تنظیم کار می کند.

به این معنی که یک صفحه خاص دارد که از طریق آن می شود میزان حرارت و چرخش دستگاه را تنظیم نمود و سپس آن را راه اندازی کرد. روی هم رفته، کود خشک کن مرغداری ها و گاوداری های نقش زیادی در خشک کردن محیط های این مکان ها هم دارد.

لیست قیمت دستگاه های خشک کن خوراک دام

لیست قیمت دستگاه های خشک کن خوراک دامقیمت خرید دستگاه خشک کن ویژه خوراک دام را از مراجع متفاوتی می شود به دست آورد. هر کدام از شرکت هایی که نیاز به چنین دستگاهی دارند، در گام نخست برای شان کیفیت و سپس نرخ ها مهم است. به همین دلیل است که به تهیه لیستی می پردازند تا به این صورت بتوانند بهتر برای تهیه یک کود خشک کن دوار تصمیم بگیرند.

اما از چگونه می شود لیست قیمت ها را تهیه کرد؟ برای این کار نیاز است به بازارهای گوناگونی سر زده شود که در آن انواع ماشین آلات صنعتی ارائه می شوند. در این مراکز، فروشندگان متعددی را می توان یافت که در این حوزه فعالیت می کنند. آن ها جدیدترین نرخ ها را برای تان اعلام می کنند که بر اساس یک سری از فاکتور ها ارزش گذاری می شوند. در اصل این کار به دوش خود شرکت سازنده است؛ ولی تا دستگاه به بازار راه پیدا می نمایند، ممکن است اندکی قیمت هایش با تولیدی، تفاوت هایی داشته باشد.

خرید کود خشک کن با نرخ های متفاوتی همراه است. دلیل این مسئله، کیفیت مواد اولیه به کار رفته در یک دستگاه می باشد و این که کالا چه مدلی دارد. البته موارد دیگری هم در این بخش دخیل هستند که می شود به نوع عرضه و خرید، برندی که آن را می سازد و دیگر نکات اساسی.

شرکت پخش دستگاه های کود خشک کن در کشور

شرکت پخش دستگاه های کود خشک کن در کشورفروش کود خشک کن از جانب، شرکت های گوناگونی انجام می شود که در کار پخش آن در همه جای کشور می باشند. آن ها محصولات خود را حتی به دور دسترین نقاط ایران ارسال می کنند که به این شیوه، می توانند فروش بیشتری داشته و طبعاً منفعت شان هم بالا برود.

از جانب دیگر، هر یک از این شرکت ها که در واقع سازندگان آن هستند، به ایجاد نمایندگی هایی نیز مبادرت می ورزند. از طریق هم فروش عمده انجام می شود و هم تکی دستگاه.

باید متذکر شد که پخش کنندگان در تنوع بالایی دستگاه ها را عرضه می دارند که به این ترتیب، مشتریان می توانند آن مدلی را که نیاز دارند، تهیه کرده و مورد استفاده قرار دهند.

شرایط خرید همکاری کود خشک کن در کشور

شرایط خرید همکاری کود خشک کن در کشوراگر می خواهید که با شرکت های تولیدی و وارد کننده کود خشک ها در قسمت خرید و فروش همکاری کنید، باید یک سری از شرایط را داشته باشید. در این جا به چند موضوع کلی که می تواند از جمله شرایط اصلی نیز باشد، اشاره می کنیم:

 • داشتن سرمایه مناسب
 • مکان خوب و پر رفت و آمد
 • داشتن تخصص کافی در این عرصه
 • بررسی نمودن میزان فروش
 • و غیره

این ها همان طور که گفته شد، شرایط کلی می باشند. برای این که وارد نکات ریزتر شوید، بهتر است به خود عرضه کنندگان مراجعه کنید. به این ترتیب می توانید شرایط آن ها را مورد بررسی قرار دهید. به این نکته نیز توجه داشته باشید که هر کدام از کارخانه ها ممکن است یک سری از شرایط خاص خود را داشته باشند.

نمایندگی فروش جدیدترین دستگاه های کود خشک کن

نمایندگی فروش جدیدترین دستگاه های کود خشک کندستگاه های خشک کن جدید، مجهیز به فناوری های نوین هستند. آن ها را شرکت های تولیدی گوناگونی می سازند و برای ساخت آن ها از پیشرفته ترین تجهیزات استفاده می کنند.

در هر صورت، آن ها این دستگاه ها را از طریق نمایندگی هایی که دارند به فروش می گذارند. این شعب، در امور مختلفی فعالیت می کنند. آن ها نه تنها در کار اجرا و نصب دستگاه می باشند؛ بلکه تعمیر و سرویس این کالاها را هم انجام می دهند.

باید بیان نمود، نمایندگی ها دستگاه هایی را که به فروش می گذارند، تضمین می کنند و خدمات پس از فروش را هم ارائه می دهند.

ویزگی های کود خشک های حرارتی خوراک دام

ویزگی های کود خشک های حرارتی خوراک دامکود خشک کن های حرارتی خوراک دام، ویژگی های مشخص خود را دارا می باشند. هر کدام از آن ها بر اساس مدلی که دارند، توانایی مقدار مشخصی از تولید و خشک کردن محصولات را دارا می باشند. آن ها را می شود به دو بخش اصلی تقسیم بندی کرد که عبارت می باشند از:

 1. خشک کن حرارت مستقیم: در این روش، مشغلی در ابتدای ورودی دستگاه قرار می شود که به وسیله آن محتوا خشک می گردد.
 2. خشک کن حرارت غیر مستقیم: گرما، به وسیله انرژی به داخل دستگاه راه می یابد و باعث می شود تا کود یا خوراک، رطوبت زدایی شود.

از طرف دیگر، هر یک از این دستگاه ها با سوخت های متفاوتی کار می کنند. عموماً برای راه اندزی آن ها از گاز و گازوئیل کار می گیرند.

خریدار کود خشک کن های درجه یک مرغداری

خریدار کود خشک کن های درجه یک مرغداریخریداران نوع درجه یک کود خشک کن های مرغداری را می شود به دو دسته اصلی تقسیم بندی کرد. دسته اول به صورت کلی محصول را می خرند که شامل فروشندگان جزئی در بازار می شوند.

دسته دوم، به شکل تکی آن را تهیه کرده که مرغداری ها و شرکت های تولیدی کود و خوراک دام می باشند. آن ها می توانند با در نظر داشت کیفیت کالا، نوع مرغوب آن را به دست آورند. در این عرصه، بهترین گزینه مراجعه، شرکت های سازنده مطرح هستند.

فروشنده بهترین دستگاه های کود خشک کن دوار

فروشنده بهترین دستگاه های کود خشک کن دوارخشک کن ها اصولاً به صورت دوار فعالیت می کنند. آن ها را فروشندگان مختلفی در کشورمان توزیع و پخش کرده و از طریق شان می شود بهترین نوع را تهیه کرد.

باید متذکر شد که نوع مرغوب این دستگاه ها دارای مرغوبیت بالایی می باشند. آن ها از بهترین فلزات ساخته می شوند و در همین حال فناوری های جدیدی هم در شان بکار گرفته شده است.

در کل، این خشک کن ها، ضد زنگ هستند و از جوشکاری به جای پیچ و مهره به دلیل عدم نشتی کار گرفته می شود. از سویی، طوری رنگ آمیزی می شوند که بتوانند در برابر حرارت بالا دوام بیاورند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما